NOVÁČEK SI VYŠLÁPL NA MISTRA

Po roční pauze se brodští softballisté vrátili do nejvyšší soutěže a vstup do nového ročníku Extraligy měli doslova raketový.Hned v úvodním zápase dokázali v Plzni po druhém prodloužení porazit mistrovskou Krč,následně pak i domácí Slávii a v neděli pokračovali ve vítězném tažení v Praze,kde porazili jak domácí Radotín 5:2,tak Příbram 9:0.Za 14 dní se Hroši představí v domácím prostředí,kde jim budou za soupeře celky Tempa Praha a Kunovic.

Hroši – Krč Praha        3:2 po 2.pr.
Do poloviny zápasu se hrálo v poklidu za stavu 1:1,poté poslaly oba celky na nadhoz své jedničky,Krč Jonáše Macha a Hroši Jaroslava Müllera a oba reprezentační nadhazovači již do konce zápasu změnu skóre nepřipustili.První prodloužení rozhodnutí nepřineslo a stav byl 2:2.Teprve ve druhém Müller udržel čisté konto,zatím co Hroši dokázali získat v útoku vítězný bod.Nováček tak na úvod získal skalp úřadujícího mistra.

Hroši – Slávia VŠ Plzeň    2:1
Hroši hned v úvodní směně dokázali jít do dvoubodového vedení,ale pak se již do konce zápasu nedokázali bodově prosadit.Naštěstí J.Müller pokračoval po minimální pauze ve výborném výkonu a odházel celý zápas.Domácí sice v polovině zápasu snížili,více jim však už Hroši nedovolili.

Hroši – Radotín Praha    5:2
I v neděli se Hrochům povedl vstup do zápasu a hned v začátku si vybudovali dvoubodový náskok.Ten postupně navyšovali až na 5:1.Domácí se přes J.Müllera prosazovali jen obtížně a v závěru pouze kosmeticky upravili na konečných 5:2.

Hroši – Příbram        9:0
I když výsledek vypadá jednoznačně,průběh zápasu byl až nečekaně vyrovnaný.Hroši do páté směny vedli pouze 1:0 a teprve v šesté osmibodovou smrští ukončili zápas pro rozdíl sedmi bodů.J.Müller si kromě čtvrté výhry připsal i první čisté konto.