HROŠI V ČELE EXTRALIGY

Brodští Hroši se v Extralize poprvé představili v domácím prostředí Hippos arény a i s vloženým úterním kolem dosáhli pěti výher z šesti možných. Tato vítězná série je posunula do čela naší nejvyšší softballové soutěže.

V sobotu hostili Slávii VŠ Plzeň a po jasné výhře v prvním zápase v poměru 9:2 jim odveta nevyšla a v druhém zápase podlehli 3:8. V neděli si Hroši připsali dvě vysoké výhry s Chomutovem, který přicestoval ve značně oslabené sestavě. Domácí si s chutí zastříleli a zvítězili 9:0 a 11:1.

V podobném duchu probíhalo i úterní dvojutkání s posledními Kunovicemi. Hroši opět zasypali soupeře řadou nechytatelných odpalů a porazili svého soupeře 13:1 a 16:6.

Rovněž družstvo žáků zvítězilo v druhém extraligovém kole v Praze a upevnilo si vedení v soutěži. Tentokrát ale malí Hrošíci nepředváděli tak dobrou hru jako v kole prvním a k výhře dokráčeli po trochu rozpačitém výkonu.

Zahanbit se nenechalo ani nejmladší družstvo Hrochů, které přivezlo z Extraligy v Kladně třetí místo a i toto umístění jim po dvou kolech zajišťuje vedení v Tee-ballové extralize.

_