HROŠI USPĚLI NA 50%

Porci šesti zápasů absolvovali o prodlouženém víkendu v nejvyšší softballové soutěži brodští Hroši a připsali si tři výhry a tři porážky. Především páteční prohra s Ledenicemi je může mrzet. V sobotu a v neděli cestovali Hroši do Prahy. V sobotu nestačili na obhájce titulu Spectrum Praha a v neděli si poradili s nováčkem soutěže pražskou Kotlářkou. V tabulce jsou Hroši po deseti zápasech na druhém místě s bilancí sedmi výher a tří porážek.

Hroši – Ledenice 2:7 a 4:3

Pár fotek…

Oba týmy představily své zahraniční posily a tak v domácím dresu debutovali holandští reprezentanti Anthony Beamont a Randolph Reiph za Ledenice pak v úvodním zápase nadhazoval jejich krajan Jerome Mulder a ve vnějším poli nastoupil jeden z nejlepších hráčů Evropy Dán Frederik Terkelsen. Hroši se sice snadno dostali hned v úvodní směně do vedení 2:0, ale to bylo z jejich strany bohužel vše a soupeř trochu překvapivě zápas nejen otočil ale i dovedl do vítězného konce. V odvetě šli Hroši opět do vedení tentokrát 4:0 po homerunech O.Dibelky a K.Kadečky a tento stav vydržel až do poslední směny. V ní Ledenice tříbodovým homerunem zápas ještě zdramatizovaly, ale Hroši nakonec výhru uhájili.

 

Hroši – Spectrum Praha 2:7 a 3:10

Úvodní zápas rozehráli Hroši velmi dobře a po dvoubodovém homerunu A.Beamonta, kterého dosáhl na dánského nadhazovače a druhého z bratrů Terkelsenů Valdemara šli vedení 2:0. Za Hrochy házel velmi dobře junior M.Holobrádek a do třetí směny držel vedení 2:1. Spectrum zápas otočilo třemi body ve čtvrté směně a v předposlední přidalo tříbodový homerun. V odvetě podali Hroši matný výkon plný chyb a jediným světlejším momentem byly dva po sobě jdoucí homeruny J.Kučírka a T.Jelínka, kterými Hroši korigovali ve třetí směně na 2:4.

 

Hroši – Kotlářka Praha 4:1 a 9:2

Ani v úvodním sobotním zápase se Hrochům v útoku příliš nedařilo a tak se o výsledek museli obávat až do poslední směny. V odvetě se již přeci jen zlepšili a došli si k druhému povinnému vítězství na hřišti nováčka Extraligy. I Kotlářka nasadila do utkání trojici cizinců a tak česká Extraliga se jimi letos bude jen hemžit.

 

_