JUNIOŘI KROK OD TITULU, MUŽI ZATÍM SMÍRNĚ

Víkend byl ve znamení softballových soubojů se Spectrem Praha. Zatím co junioři rozehráli již finálovou sérii, muži zahájili úvodními zápasy sérii semifinálovou. Junioři zatím potvrzují roli velkého favorita a v obou zápasech v Praze jasně dominovali. V mužském semifinále oba týmy využily domácího prostředí a tak stav je zatím vyrovnaný.

Hroši junioři – Spectrum Praha junioři 2:0 (16:1, 18:1)

Do finálové série uvolnil tým mužů většinu hráčů, kteří souběžně nastupují i v mužské Extralize a na hřišti to podle toho i vypadalo. Obrana Spectra byla pod neustálou palbou a skóre na straně Hrochů závratně narůstalo s každým útokem. O třetí výhru a tím i o obhajobu titulu, bude juniorka usilovat v pátek 28.9. od 19:30 v brodské Hippos aréně.

Hroši – Spectrum Praha 1:1 (4:5, 3:0)

K úvodnímu semifinálovému zápasu odcestovali Hroši do Prahy dost neuvěřitelně bez obou svých elitních nadhazovačů M.Holobrádka a J.Müllera. Na jejich místo se postavil juniorský reprezentant Jiří Šeda a jen trochu smůly ho připravilo a senzační výhru. Domácí sice zahájili homerunem reprezentanta Tomáše Petra a na 0:2 zvýšili po metě zdarma ve třetí směně, pak ale zabrali i Hroši, kteří otočili skóre na 4:2 po sérii odpalů zakončené hodně dlouhým homerunem kapitána Karla Kadečky. Spectrum snížilo na 3:4 v předposlední směně a tak Hroši hájili výhru v dohrávce zápasu. Začali autem a nebýt extrémně krátkého hřiště na Černém Mostě, tak by se jim to i podařilo. Místo toho odpálil další reprezentant Tomáš Klein těsný, přesto nechytatelný homerun a dvěma body ukončil zápas.
Nedělní pokračování v Hippos aréně bylo zcela v režii Hrochů, kteří přestříleli Spectrum 9:1 na odpaly a skóre 3:0 je pro soupeře ještě dost lichotivě. Hroši již nastoupili s Michalem Holobrádkem na nadhozu a ten nedal pálkařům Spectra téměř žádnou šanci. Sám vyřadil šestnáct pálkařů a tak na obranu zbylo zahrát jen pět autů. Všechny body zařídil ve třetí směně dlouhým odpalem catcher Jakub Holobrádek. Série se v pátek přesouvá opět do Prahy a v Hippos aréně nastoupí Hroši ke čtvrtému zápasu série hrané na tři vítězná utkání v sobotu 29.9. v 16:30.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>