TRIUMF V 1.ROČNÍKU MEMORIÁLU Ing.KARLA ŠVECE

 Hippos aréna hostila o víkendu závěrečné kolo Extraligy žáků v softballu,které se hrálo jako 1.ročník Memoriálu Ing.Karla Švece.V konkurenci deseti týmů se z celkového prvenství radovali domácí Hroši,kteří si tím zároveň zajistili postup do play-off z prvního místa.

 V základní skupině porazili postupně Kostelec n.O. 3:0,Chomutov 14:0 a Karlovy Vary 16:0.Ve finále nastoupili proti Mostu a obě družstva předvedla na tuto věkovou úroveň skvělou podívanou.Hrochům se nepovedl začátek a hned v první směně 2x inkasovali.Na dvě stovky diváků vytvořily domácím skvělou atmosféru a neúnavně hnaly Hrochy za vyrovnáním.To přišlo po dvou odpalech Šimona Bíži v předposlední směně.Další chyba v poslední směně však opět posunula blíže k vítězství Most,který před dohrávkou zápasu vedl 2:3.Ani to však Hrochy nezlomilo a v poslední směně dokázali na poslední chvíli otočit výsledek na 4:3,jak jinak než zásluhou i do třetice odpalujícího Šimona Bíži a v Hippos aréně to v tu chvíli vypadalo,jako když Rebelové vsítí gól.

 Ceny vítězným týmům předávali místostarosta města Havl.Brod p.Libor Honzárek,poslanec PS PČR Mgr.Milan Bičík a ředitel společnosti Chládek & Tintěra a.s. p.Petr Suchý.Putovní pohár pro vítěze pak předala domácímu celku PaeDr.Hana Švecová.

 Poděkování patří všem sponzorům,kteří celou akci finančně zajistili:firmě Chládek & Tintěra a.s.,Hotelu Slunce,pivovaru Rebel,Restauraci U Kroupů a panu poslanci Mgr.Milanu Bičíkovi.

_