HROŠÍCI NA MČR BRONZOVÍ

hrosici

Jako první vstoupili do finálových turnajů softballoví žáci, kteří v Praze v konkurenci osmi družstev vybojovali bronzové medaile. Malí Hroši byli na finálovém turnaji jasně nejmladším týmem a tak zisk bronzu je jejich velkým úspěchem.

Ve skupině Hroši porazili nejdříve Spectrum Praha 6:0, podlehli pozdějšímu mistru republiky Mostu 0:4 a v klíčovém zápase o postup do semifinále zdolali nejtěsnějším rozdílem 1:0 Žraloky z Ledenic. V semifinále nestačili na domácí Joudrs Praha 0:4, ale v boji o bronzové medaile dokázali porazit Kunovice 2:1 po prodloužení. Štěpán Sychra byl navíc vyhlášen nejlepším pálkařem mistrovství.

Již tento pátek odstartují svůj finálový turnaj i kadeti. O titul bude v havlíčkobrodské Hippos aréně bojovat osm týmů a turnaj se bude hrát jako VIII.ročník Memoriálu Ing.Karla Švece. Finále, ve kterém by Hroši rozhodně nechtěli chybět, je na programu v neděli od 16:00. Po tomto zápase nastoupí tým mužů ke druhému zápasu finálové série o titul v Extralize. Jejich soupeřem bude Spectrum Praha a zápas začíná v neděli v 19:00.

_

To je dávno…

Archiv článků