Hroši opět vyhráli a jsou v play-off

Poslední dva zápasy základní části sehráli Hroši v domácí aréně proti svému přímému konkurentovi v boji o postup do play-off, a to Žralokům z Ledenic. Oba zápasy si Broďáci zkušeně pohlídali a mohou se díky tomu připravovat na vyřazovací boje o titul. Závěr základní části odehrál tým z Vysočiny ve velké formě a díky šesti výhrám v řadě zachránil smolně rozehranou sezónu. Navíc pokud si brodský tým, doplněný o dánské posily, udrží současnou herní pohodu, může se stát černým koněm play-off, který se může utkat s kýmkoli. Čtvrtfinále začínají Hroši doma v sobotu 7. září.

 

 Hroši HB  – Žraloci Ledenice 8:1

1

2

3

4

5

6

7

R

H

E

HBR

0

0

0

0

2

6

8

12

3

LED

0

1

0

0

0

0

1

3

0

W: Panduro        L: Frejlach

Za Hrochy se na nadhozu představila jejich druhá posila z dánského reprezentačního týmu, a to legenda evropského softballu Jesper Panduro. Žraloci překvapivě až do 5. směny drželi těsné vedení a Hroši si pohrávali s nervovou soustavou svých fanoušků. V závěru zápasu ovšem přišla drtivá ofenziva Broďáků a soupeř nevěděl kam dřív skočit. Utkání tak nakonec skončilo jasným výsledkem pro domácí a gejzír radosti mohl propuknout.

Dibelka                2-2, 3B, SH, R

Jelínek                 2-3, 3B, BB, 2 R

Just                      2-4, 3B, 4 RBI, R

Panduro              6 IP, 3 H, 0 ER, 6 K

 

 

Hroši HB  – Žraloci Ledenice  3:0

1

2

3

4

5

6

7

R

H

E

HBR

0

0

3

0

0

0

0

3

4

1

LED

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

W: Müller J.                  L: Borovka

Před druhým zápasem bylo jasné, že jeho výsledek již nijak nemůže ohrozit postup Hrochů do play-off, a tak trenéři domácího celku nechali odpočívat hned několik opor. Mladíci, kteří dostali v domácím dresu šanci, odehráli zápas velmi dobře a prodloužili sérii vítězných zápasů na šest! V utkání dominoval na nadhozu Jaroslav Müller, který soupeři nedovolil prakticky nic. Homerunem se blýskl Tomáš Siwek.

Müller O.              2-3, 2B, R

Siwek                   1-3, HR, 2 RBI, R

Maštalíř               1-2, 2B, R

Müller J.              7 IP, 1 H, 0 ER, 10 K

 

_

To je dávno…

  • HROŠI VEDOU EXTRALIGU
    Na skvělý vstup do Extraligy navázali brodští softballisté v domácím prostředí a přidali další čtyři …

Archiv článků