Pomozte Karlovi najít ztracené míče!

Softballový reprezentant Karel Kadečka, který spolu s celým národním týmem České republiku bude 14. – 19. června před zraky havlíčkobrodského publika obhajovat zlatou evropskou medaili, má průšvih. Trochu si přidal na tréninku a po celém Havlíčkově Brodě poztrácel 22 softballových míčků. Pomozte mu je najít! Očíslované míčky slouží jako volná vstupenka na mistrovství Evropy a jejich nálezci mohou vyhrát atraktivní oblečení se softballovou tématikou.

Havlíčkův Brod bude letos hlavním dějištěm nejvýznamnějšího softballového šampionátu, který letos na území České republiky proběhne. Ne náhodou. Hippos Aréna je jedním z nejlepších softballových areálů nejen u nás, ale v celé Evropě. Místní Hroši patří mezi dlouhodobě úspěšný klub, který navíc vede po jarní části extraligovou tabulku a do reprezentačního kádru se probojovala hned i čtveřice zdejších hráčů. Mezi nimi také Karel Kadečka, který si spolu s nadhazovačem Jaroslavem Müllerem přidali na tréninku. Výsledek vidíte na videu…

Po Havlíčkově Brodě se nyní schovává 22 softballových míčků. Najdete je na veřejně přístupných, frekventovaných místech, u městských dominant a míst, která souvisí s místním softballem. Na rozdíl od běžných softballových míčků, ty soutěžní jsou označeny nálepkou s logem šampionátu a pětimístným kódem.

Kde jsou schované míčky?

 

Pro zvětšení klikněte na mapu.

Našli jste míček?

Dejte nám vědět – formulář zde!

Pokud jste našli jeden ze soutěžních míčků, můžete si ho nechat na památku. To by ale byla velká škoda! Jako jeho nálezci totiž získáváte volnou vstupenku na jakýkoli hrací den šampionátu, a navíc máte šanci vyhrát softballové oblečení od společnosti Play-ball.cz. Soutěžit můžete pouze s jedním míčkem, další prosím nechte ostatním soutěžícím.

  1. Dejte nám vědět, že jste míček našli! Do soutěžního formuláře uveďte své jméno, kontaktní e-mail a pětimístné číslo míčku. Výherce, kterého vylosujeme v pátek 18. července ve 13:00, zveřejníme na našich webových stránkách a informujeme ho prostřednictvím elektronické pošty.
  2. Abyste uplatnili volnou vstupenku, stačí si míček vzít s sebou na do Hippos Areny. Vstupenka slouží na celý hrací den a je nepřenosná. Samotný míček si samozřejmě můžete nechat, případně ho věnovat ve prospěch havlíčkobrodské softballové mládeže pořadatelskému klubu.

Pravidla soutěže

  • Pořadatelem soutěže je Česká softballová asociace.
  • Jeden soutěžící má právo účastnit se soutěže pouze jednou, tj. zadat do soutěžního formuláře jediný kód.Při porušení této podmínky souhlasí s vyřazením ze soutěže.
  • Každý účastník musí poslat i svůj funkční kontaktní e-mail pro případ výhry. Za funkčnost e-mailu a jeho aktivitu zodpovídá soutěžící sám. Zboží je možno předat osobně, nebo poslat poštou v rámci České republiky.
  • Soutěžící uděluje souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
  • Soutěžící prohlašuje, že jeden ze soutěžních míčků našel sám, případně má souhlas nálezce.
  • Výherce, který se o výhru nepřihlásí do sedmi dní od vyhlášení výherců, se dobrovolně vzdává výhry.
  • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změny podmínek soutěže, a to i bez předchozího upozornění.

_

To je dávno…

Archiv článků